...na to se radši ani nedívejte:-)!!

...Pokud jste se dostali až sem,
určitě byste rádi věděli, co že to vlastně ten "Šumichrást Malbohár" je? Tak tedy...

Co se týče našeho názvu, vysvětlení najdete pod logem, které je umístěno ve spodní části této stránky.
Každopádně jsme malá, nenápadná partička lidí z Brna (a přilehlého okolí), působící na místní hudební scéně
(a nejen na ní) už mnoho let - v roce 2012 slavíme 16.let působení!. Pořádáme živá hudební vystoupení v podstatě pro jakoukoliv příležitost. Můžete nás ale také pravidelně potkávat v brněnských restauracích, jako je například Charlie´s Street v Olympia centru.

Naše "nekonformní hudební trio" tvoří překvapivě čtyři členové! Proč? Zakládající členové byli skutečne tři. Filipa Zeinera,
Martina Zezulu a Oldu Hlouška přivedla na myšlenku založení kapely nabídka zahrát na svatbě jednomu kamarádovi.
Přišli jsme - zkusili jsme - zvítězili jsme (sami nad sebou) a od té doby už se to s námi vezlo. Z občasného hraní na plesech a svatbách se pak vyklubala stálá angažmá v restauracích, na firemních akcích atd.

Během tohoto období nás ale stále častěji napadala myšlenka, že tomu ještě něco (někdo) chybí. Proto jsme jednoho dne z řad členů brněnského pěveckého sboru ANTEA oslovili tu, o které jsme již delší dobu věděli, že její hlas je přesně to, co kapele chybí.
A na světě byl čtvrtý člen "Chrástů" - zástupkyně něžného pohlaví Věra Müllerová. V této sestavě jsme toho už hodně odehráli
a hlavně viděli a zažili.

Z repertoáru. který je nám nejbližší - tzn. pop a poprock 80. - 90. let - jsme postupně začali podnikat odvážné výpravy do "jiných sfér hudby", jako např.: dechovka, jazz, swing, taneční hudba, ale třeba i rock, rock´n´roll...zkrátka abychom dokázali hrát pro všechny a na všech typech společenských akcí. Ostatně posuďte sami - zde je k nahlédnutí náš "Repertoár".